Prealoader

Kontakt informacije

Objava: 26.02.2013.

Grad Buje – Buie


Adresa
: Istarska 2, 52460 BUJE
MB: 2556995;
OIB: 19611257971
Tel: 052 772 122; 052 772 128
Fax: 052 772 158
E-mail: info@buje.hr


Uredovno vrijeme za rad sa strankama

Gradonačelnik

– srijedom – isključivo uz prethodno dogovoren i zakazan termin

Pročelnici i voditelji odsjeka primaju stranke:

– srijedom – od 9.00 do 11.00 i od 15.00 do 17.00

Ostali službenici Gradske uprave primaju stranke:

– ponedjeljkom i petkom od 8.30 do 11.00 sati
– srijedom od 14,00 do 17,00 sati

DNEVNI ODMOR (u trajanju od 30′) od 11.00 do 12.00


Ured gradonačelnika:

Gradonačelnik / sindaco: Fabrizio Vižintin
e-mail: f.vizintin@buje.hr
Zamjenica gradonačelnika: Arijana Brajko
e-mail: arijana.brajko@buje.hr
Zamjenica gradonačelnika iz reda pripadnika Talijanske nacionalne manjine: Jessica Acquavita
e-mail: jessica1701@gmail.com


Upravni odjel za prostorno uređenje i upravljanje gradskom imovinom:

Pročelnica: Jelena Bojić
e-mail: j.bojic@buje.hr
Viši savjetnik za vođenje projekta:
Sabrina Quarantotto: e-mail: s.quarantotto@buje.hr
Savjetnik za gradnju i investicije: Danijela Batoš Lazar; e-mail: d.l.batos@buje.hr
Referent za prostorno uređenje: Manuel Makovac; e-mail: m.makovac@buje.hr


Upravni odjel za komunalne djelatnosti:

Pročelnik: Elvis Glavičić
e-mail: e.glavicic@buje.hr
Savjetnik za upravni postupak i naplatu potraživanja: Davor Lakošeljac
e-mail: d.lakoseljac@buje.hr

Prometni redar: Marko Cindrić
e-mail: m.cindric@buje.hr
Komunalni redar: MATEO SARDELIN
e-mail: m.sardelin@buje.hr


Upravni odjel za opće poslove:

Pročelnik: Loreta Makovac
e-mail: l.makovac@buje.hr
Voditelj odsjeka za lokalnu samoupravu, društvene djelatnosti i gospodarstvo: Nada Franković
e-mail: n.frankovic@buje.hr
Savjetnik za opće i kadrovske poslove: Mauricio Sinković
e-mail: m.sinkovic@buje.hr
Referent za pisarnicu i arhiv: Ingrid Labinjan`
e-mail: ingrid.labinjan@buje.hr / info@buje.hr
Telefonist – vratar: Elda Sinković
Viši referent za knjigovodstvo: Valentina Visintin
e-mail: v.visintin@buje.hr
Referent za knjigovodstvo: Irena Županić
e-mail: irena.zupanic@buje.hr
Referent za plaće i likvidaturu: Sabina Burolo
e-mail: sabina.burolo@buje.hr

Referent za proračunske korisnike: Ingrid Maglica
e-mail: i.maglica@buje.hr

Grad Buje – Citta’ di Buie

Istaknuto

Skip to content