Prealoader

Appalti pubblici

PLAN NABAVE ZA 2026. GODINU

Objava: 23.04.2026.

Javna nabava obuhvaća provođenje zakonom propisanih postupaka i pravila prilikom nabave roba, radova i usluga potrebnih Gradu Buje-Buie, uz osiguravanje načela transparentnosti, s obzirom na to da se raspolaže javnim financijskim sredstvima, odnosno sredstvima poreznih obveznika.

Sukladno članku 20. Zakona o javnoj nabavi, Grad Buje-Buie objavljuje:

Plan nabave Grada Buje-Buie za 2026. godinu

Ažurirano 09.01.2026.
I. Izmijena i dopuna plana javne nabave – 09.01.2026.

Ažurirano 21.1.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave 21.01.2026.

Ažurirano 5.3.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave – 5.3.2026.

Ažurirano 25.3.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave – 25.3.2026.

Ažurirano 13.4.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave – 13.4.2026.

Ažurirano 23.4.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave – 21.04.2026.

Ažurirano 24.4.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave – 24.04.2026.

Ažurirano 12.5.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave 12.5.2026.

Ažurirano 13.8.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave 13.8.2026.

Ažurirano 19.08.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave 19.08.2026.

Ažurirano 28.10.2026.
Izmijenjena verzija plana javne nabave – 28.10.2026.

Istaknuto

Salta al contenuto